MÖBLER / Möbler, övrigt / Köpmansdisk 9355627
nr 935 5627
Köpmansdisk
längd: 280 cm, djup: 62 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 19 januari 2015
kl 19:23:42
19/1 17:24:38